Program

Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin

Plesna prireditev  |  četrtek, 20. 12. 2018, ob 20.00  |  Dom kulture Kamnik

Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin

Plesni klub Šinšin

Božičkov ples

Produkcija Plesnega kluba Šinšin

 

Vstopnina: 5 eur

Rezervacija in prodaja vstopnic: na sedežu kluba Šinšin (Glavni trg 3, Kamnik) ter uro pred pričetkom produkcije na blagajni Doma kulture Kamnik.

Vstopnice bodo na voljo od začetka decembra dalje.


Komaj že čakamo, da nam plesalci zaplešejo zgodbo preteklih mesecev.

 

Vljudno vabljeni!

 

 

 
 
petek 14.12.
20:00 Klub Kino dom Arabski klub v sodelovanju s KUOD Bayani: Dnevi arabske kulture 2018 - RAZPRODANO!
nedelja 16.12.
18:00 Klub Kino dom GSŠRM Kamnik: Dijaške Maistrovine - Slovenska popevka
torek 18.12.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Tarzan
sreda 19.12.
19:00 Dom kulture Kamnik Magic Wladimir - čarovniška predstava
četrtek 20.12.
17:00 Dom kulture Kamnik Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin
18:30 Dom kulture Kamnik Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin
20:00 Dom kulture Kamnik Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin
sobota 22.12.
20:00 Dom kulture Kamnik Simfonični orkester Domžale-Kamnik: 48. Novoletni koncert - RAZPRODANO!
nedelja 23.12.
20:00 Dom kulture Kamnik Simfonični orkester Domžale-Kamnik: 48. Novoletni koncert - RAZPRODANO!
četrtek 27.12.
19:00 Klub Kino dom Novoletni koncert: Branka Božič
petek 28.12.
20:00 Dom kulture Kamnik Matjaž Javšnik: Striptiz
sreda 16.01.
20:00 Dom kulture Kamnik Profesor Kuzman mlajši
četrtek 17.01.
17:00 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
18:30 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
sobota 19.01.
20:00 Dom kulture Kamnik Adi Smolar - koncert
četrtek 24.01.
19:30 Dom kulture Kamnik Prešernovo gledališče Kranj: Teror
sobota 26.01.
20:00 Dom kulture Kamnik Tribal Bizzare: RITUAL: Sneguljčica in sedem grehov
četrtek 14.02.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Angel pozabe
četrtek 07.03.
17:00 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
18:30 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
torek 12.03.
19:30 Dom kulture Kamnik Mestno gledališče Ptuj: Gajaš arestant
četrtek 04.04.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Bog masakra
torek 23.04.
19:30 Dom kulture Kamnik SLG Celje: Moški brlog
četrtek 25.04.
17:00 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
18:30 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
torek 21.05.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Glorious!

© Zavod za turizem, šport in kulturo Kamnik